چاپ فلکسی چیست قیمت فلکسی چاپ بنر تابلو فلکس انواع فلکسی قیمت تابلو فلکسی

چاپ فلکسی ، چاپ فلکسی چیست ، قیمت فلکسی ، چاپ بنر ، تابلو فلکسی ، انواع فلکسی ، قیمت تابلو فلکسی ، چاپ بنر ارزان ، چاپ بنر تهران ، چاپ فلکسی فیس ، چاپ بنر فوری ، چاپ بنر تبلیغاتی ، چاپ فلکس ، چاپ فلکسی ارزان . چاپ بنر و چاپ فلکسی هر دو سازه های تبلیغاتی جهت تبلیغات محیطی محسوب می شوند. بنر در دو نوع بنر کره ای و بنر چینی و چاپ فلکسی نیز در دو نوع چاپ فلکسی کره ای و چاپ فلکسی چینی در بازار موجود است. چاپ بنر و چاپ فلکسی نیازمند خلاقیت طراحی و تجربه کافی است. چاپ فلکسی در تابلوهای سر در مغازه ها، مراکز خرید، تابلوهای عابر پیاده، برخی از بیلبوردها و... بکار می رود. نکته مهم در چاپ فلکسی این است که در فلکسی از لامپ مهتابی استفاده می شود در حالی که در بنر جهت روشنایی نیازمند تابش نور از جلو می باشد. چاپ فلکسی را نمی توان پرتابل و قابل حمل ساخت ولی دیگر ابزار تبلیغاتی همچون بنر و پوستر این قابلیت را دارند واین یکی از محدودیتهای چاپ فلکسی در مقابل دیگر ابزار تبلیغاتی نظیر بنر است. دقت شود که چاپ بنر و فلکسی و استفاده از آن برای دید از دور مناسب تر است. لذا فلکسی برای فضای خارجی استفاده می شود.

در مقایسه بنر و پوستر، بنر دارای مقاومت بهتری نسبت به عوامل محیطی نظیر باد، آب ، سایش و... نسبت به پوستر می باشد. چاپ فلکسی چینی 18 اُنس و چاپ فلکسی كُره ای 20 اُنس می باشند. بنر چینی و بنر کره ای گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده اُنس می باشند.

تنها ساخت کره یا چینی بودن بنر یا فلکسی مهم نیست بلکه باید دستگاه چاپ فلکسی یا بنر نیز مناسب عملیات چاپی باشد تا کیفیت چاپ مناسب به دست آید. البته علاوه بر کیفیت چاپ، طراحی بنر یا چاپ فلکسی نیز باید به نحو احسن صورت گیرد تا بخوبی جلب نظر کند و اثر مطلوب بر بیننده بگذارد و باعث جلب بیشتر مشتری شود.

چاپ فلکسی و انواع بنر

از انواع بنر می توان بنر وینیل، لمپوست بنر اشاره کرد و فلکسی چینی و فلکسی کره ای از انواع فلکسی محسوب می شود.

تابلو فلکس و چاپ فلکسی

محفظه ی قرار گیری چاپ فلکسی ، تابلو فلکس نام دارد که بایستی متناسب با ابعاد فلکسی باشد.

چاپ بنر ارزان و بنر وینیل

بنر وینیل جزء بنرهای مقاوم و با دوام محسوب می شود که دارای عمر حداقل تا یک سال است.این بنر به صورت شبکه شبکه می باشد واین امر آن را مناسب جهت مکانها با وزش باد و باران و... مناسب می سازد از این رو این بنر برای مناطق شمالی ایران مناسب تر است.

چاپ فلکسی تهران و لمپوست بنر

چاپ فلکسی در تهران و انواع لمپوست بنر در گروه آذین هنر صورت می گیرد. لمپوست بنر جزء بنرهای جدید محسوب می شود که از میله های مستطیلی درابعاد یک متر در سه متر تشکیل شده است.

چاپ بنر فلکسی نیازمند تجهیزات دقیق است.

هد بخشی از دستگاه چاپ فلکسی و بنر است که دارای نازل هایی می باشد که جوهر از این نازل ها خارج می شود. براساس کوچکی و بزرگی نازلها کیفیت چاپ خروجی متفاوت است بطوریکه انواع 80 ، 42 ، 20، 14، 3.5 پیکولیتر نازلها جهت چاپ استفاده می شود. دستگاه چاپ با 8 هد کیفیت منحصر بفرد چاپ را بدست می دهد.

چاپ فلکسی