چاپ استیکر چاپ مش چاپ استیکر چیست چاپ و نصب استیکر لمینت چاپ وینیل چیست

چاپ استیکر ، چاپ مش ، چاپ استیکر چیست ، چاپ و نصب استیکر ، استیکر لمینت ، چاپ وینیل چیست ، چاپ مش و استیکر. چاپ استیکر و چاپ مش یکی از متریالهای بسیار کاربردی در زمینه چاپ و تبلیغات فضای خارجی است.

چاپ استیکر چیست و انواع آن

چاپ استیکر و چاپ مش از دسته چاپ های مرسوم برای تبلیغات عمومی است که در انواع مختلف قابل چاپ است. برای چاپ استیکر و مش بایستی قبل از دستگاه های چاپ ویژه استفاده کرد. چاپ استیکر یا چاپ مش در انواع براق و مات قابل انجام است که بستگی به نظر مشتری دارد. دو نوع خاص چاپ استیکر به شرح زیر است:

  • چاپ استیکر شیشه ای
  • چاپ استیکر شیری

نوع چاپ استیکر شیشه ای از دو طرف دید دارد و نوع شیری دارای زمینه سفید است و کاربرد بیشتری دارد. چاپ استیکر پشت چسبدار می باشد و در تبلیغات در مکانهای عمومی نظیر شیشه سوپر مارکتها، چاپ روی بدنه اتوبوس و...استفاده می شود.

چاپ استیکر لمینت

استیکر لمینت شده دارای براقیت و زیبایی بالاتری است و بوسیله براقیت ایجاد کرده در اثر چاپی، جذابیت و اثر بخشی بیشتری در مخاطب ایجاد می کند با لمینت کردن چاپ استیکر می توان طول عمر اثر چاپی را نیز افزایش داد.

چاپ و نصب استیکر

برای چاپ و نصب استیکر بایستی توجه نمود که کار نصب استیکر به آسانی امکان پذیر است و هر کسی قادر به نصب استیکر است. جوهر مورد استفاده هنگام چاپ استیکر بسیار مهم است چرا که اگر جوهر نامرغوب باشد بعد ازحدود 2 تا 3 ماه رنگ از بین می رود و کار بی کیفیت می شود.

چاپ استیکر چیست و نکات آن

برای نصب چاپ استیکر می توانید برای سطوح صاف(به جزء اتوبوس) از مخلوط آب و ریکا استفاده کنید و برای جدا کردن استیکر نیز از سشوار استفاده کنید با تمیز کردن محل نصب می توان اتصال محکمی را برای استیکر برقرار کرد. چاپ و نصب استیکر بایستی به نحوی باشد که هیچ گونه حبابی زیر استیکر و یا چاپ مش باقی نماند.

چاپ وینیل چیست

چاپ وینیل همان استیکر است که با چاپی مناسب می تواند در معرفی یک برند بسیار موفق وارد عمل شود. برای وینیل می توان انواع طرح ها و رنگ ها را بکار برد.

چاپ استیکر و چاپ مش

چاپ مش همانند چاپ استیکر جهت تبلیغات فضای بیرون استفاده فراوانی دارد. چاپ مش دارای سوراخهای ریزی است که بخوبی نور را از خود عبور می دهد و برای مکان هایی که نیاز به نور محیط دارند مش بسیار مناسب است.

چاپ مش و انواع آن

  • چاپ مش پشت چسبدار
  • چاپ مش معمولی

نوع مش چسبدار بیشتر جهت نصب بر روی شیشه استفاده می شود. چاپ و نصب مش بر روی شیشه از طرفی دید را از بین نمی برد و از طرف دیگر میزان نور داخل فضا را نمی کاهد.

نوع چاپ مش بدون چسب بیشتر جهت تبلیغات روی استند برای محصولات ویژه چاپ می شود.

طریقه چاپ و نصب مش و استیکر شبیه بهم می باشد.