سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی ، سازه های نمایشگاهی قابل حمل ، چاپ سازه های نمایشگاهی ، قیمت سازه های نمایشگاهی ، انواع سازه های نمایشگاهی ، اجاره سازه های نمایشگاهی ، سازه های غرفه سازی ، سازه نمایشگاهی ، سازه های نمایشگاهی ارزان ، سازه های نمایشگاهی چیست

گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر انواع سازه های نمایشگاهی را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می نماید.

استند

استند

استند رومیزی

استند رومیزی

پاپ آپ

پاپ آپ

جا کاتالوگی

جا کاتالوگی

رول آپ

رول آپ

سه پایه بوم

سه پایه بوم

شاسی

تخته شاسی

فوم برد

فوم برد

قاب فنری

قاب فنری

میز کانتر

میز کانتر

سازه های نمایشگاهی چیست

سازه های نمایشگاهی به مجموعه ابزار ها و تجهیزات نمایشگاهی اطلاق می شود که در راه اندازی و اجرای امور نمایشگاهی کمک شایانی می کنند. سازه های نمایشگاهی در نظم بخشیدن به نمایشگاه و رسمیت دادن به امور نمایشگاهی بسیار موثر و کاربردی هستند. این سازه ها علاوه بر آذین بندی امور نمایشگاهی در انتقال پیام تبلیغاتی بسیار موثر بوده و می توانند در رونق بخشیدن به امور نمایشگاهی بسیار موثر واقع شوند.

سازه های نمایشگاهی قابل حمل

از ویژگی های بارز سازه های نمایشگاهی سبکی و قابلیت جابجایی آسان انواع سازه های نمایشگاهی است. از انواع سازه های نمایشگاهی قابل حمل می توان جهت امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی به بهترین نحو استفاده کرد. انواع استند های نمایشگاهی را می توان از دسته سازه های نمایشگاهی مهم برشمرد. استند رول آپ و یا استند ایکس و یا پاپ آپ و ... از استندهای نمایشگاهی محسوب می شوند که سهولت جابجایی و نصب دارند. به عنوان مثال استند رول آپ را می توان جمع کرد و در یک کیف به راحتی جابجا کرد.

چاپ سازه های نمایشگاهی

برخی از سازه های نمایشگاهی نیازمند به چاپ استند هستند. از جمله سازه های نمایشگاهی می توان به انواع استند و استند رول آپ و پاپ آپ اشاره کرد که نیازمند به استفاده از چاپ می باشند. چاپ رول آپ و یا چاپ پاپ آپ را بایستی روی متریال خاص انجام داد و طرح زیبا بر روی چاپ استند ایجاد کرد تا اثربخشی بالا را در مخاطبان ایجاد کند. یکی از خصوصیات بارز چاپ سازه های نمایشگاهی این است که می توان چاپ را تعویض کرد که این امر در مقرون به صرفه شدن سازه های نمایشگاهی بسیار موثر و کاربردی است.

قیمت سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی در کنار ثمر بخشی آنها در برای برپایی نمایشگاه ها دارای قیمت مناسبی می باشند. در کل قیمت سازه های نمایشگاهی پایین بوده و با هزینه کم می توان اقدام به برپایی انواع نمایشگاه ها با سازه های نمایشگاهی پرداخت. در بین سازه های نمایشگاهی از لحاظ قیمت تفاوت هایی وجود دارد که البته مورد مصرف انواع سازه های نمایشگاهی متفاوت است. به عنوان مثال با مقایسه استند رول آپ و پاپ آپ می بینیم که استند پاپ آپ دارای قیمت بالاتری است. از سازه های نمایشگاهی می توان برای چند بار استفاده کرد و یک بار مصرف محسوب نمی شوند، از این رو از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه محسوب می شوند.

انواع سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی دارای تنوع طرح و کاربرد فراوان دارند. از جمله سازه های نمایشگاهی می توان به انواع استند نمایشگاهی اشاره کرد. استند هایی نظیر استند ایکس، استند رول آپ، استند پاپ آپ و... را می توان از انواع استندهای نمایشگاهی نام برد. استند های نمایشگاهی نیازمند چاپ هستند که بایستی چاپ استند متناسب با انواع استند نمایشگاهی ایجاد شود. از دیگر سازه های نمایشگاهی می توان به جاکاتالوگی، میز کانتر و... اشاره کرد که در برگزاری نمایشگاه ها بسیار سودمند می باشند. فوم برد و تخته شاسی نیز از دسته سازه های نمایشگاهی محسوب می شوند که در آذین بندی نمایشگاه ها بسیار مناسب بوده و از دسته سازه های نمایشگاهی ارزان محسوب می شود.